Reviews
User review:
 
 
 
 
Visited: 1/17
Jana SCHEJBALOVÁ
Se nachází v Karlovarském kraji v lázeňském trojúhelníku. Zámek obklopuje rozlehlý anglický park s drobnými stavbami. Uvnitř pak zaujme kabinet kuriozit s několika egyptskými mumiemi.
Zámek je zcela bezbariérový. Návštěvníci na vozíku se pohybují po pevných asfaltových cestách. Čestný dvůr zámku má zpevněný povrch, vysypaný jemným bílým štěrkem. Na zámku byla instalována toaleta upravená pro vozíčkáře. Klíč od ní je umístěn v prodejně vstupenek a je k dispozici na požádání.
Text was translated from Czech.

WC accessible
User review:
 
 
 
 
Visited: 12/16
Jana SCHEJBALOVÁ
WC je zcela bezbariérové - klíč je na prodejně vstupenek.
Zámek Kynžvart je nedaleko Mariánských Lázní.historie je pevně svázána s významným šlechtickým rodem Metternichů, jehož nejvýznamnějším představitelem byl kníže Klemens Václav Nepomuk Lothar von Metternich. Asi 2 kilometry pod městečkem se dosud nachází jeho nádherné klasicistní letní sídlo Zámek Kynžvart. Tato jedinečná památka umístěná uprostřed jednoho z největších anglických zámeckých parků v České Repuplice skrývá mnoho různých historických pokladů.
Pro nejmenší je možné navštívit i Dětskou prohlídku, kde se zábavnou formou dozví, jaký je rozdíl mezi zámkem a hradem nebo jaký zámecký duch vlastně zámek obývá.
Text was translated from Czech.

WC accessible
User review:
 
 
 
 
Visited: 5/13
Milan Janco
Kynzvart Castle is completely wheelchair accessible thanks to an elevator installed in the south wing, which can be used in the guide. Thanks to the elevator and wheelchair users can browse through all made ​​accessible room on the first floor of the castle. Accessible toilet adapted for wheelchair users on the ground floor is locked, the key is in hand, on request. Around the castle is an English landscape park, part of the park in the plane is also accessible for wheelchair users.
Text was translated from Czech.

WC accessible
Ask people who visited this place
Nearby places
Palazzo Ducale
sights
Piazza Rinascimento, 13, Urbino, IT
       
Duomo di Urbino
sights
 
       
Stiftsbibliothek
sights
Klosterhof 6d, St. Gallen, CH