Reviews
User review:
 
 
 
 
Visited: 6/17
Marie Harcubova
Hotel Las Palmeras se nachází 200 m od pláže podél dlouhé promenády. Podle toho jaký pokoj si vyberete, můžete ze soukromého balkónu výhlížet moře. I já na vozíku si mohla užívat pohodičku a číst si knížku na balkoně, protože tu nechyběl nájezd.

Tento 10 patrový hotel,s několika výtahy nabízí celkem 410 pokojů. K dispozici mají pro hosty s postižením pokojů hned několik. Prostoru pro vozík bylo v pokoji pro dva dostatek. V koupelně mají dost madel a sprchu do ruky a také nechybí sedátko. Pokud vám sedátko nevyhovuje, dá se použít plastová židle z balkónu.

Hotelová restaurace nabízí široký výběr z mnoha druhů jídel. Vše formou bufetu. Zaplatit si lze snídaně, obědy i večeře. I když to občas vypadalo jako ve včelím úlu, pohybovat s vozíkem se v jídelně dalo bez problémů (videly jsme s mamkou i několik lidí na elektrickém vozíku) a volný stůl se vždy našel. Číšnici byli nápomocní a rychle reagovali, když bylo potřeba židli u vybraného stolu odstranit.

Bezbariérový přístup byl i k bazénu. Ovšem spouštěcí zařízení do vody chybělo. Host si mohl půjčit bez poplatku lehátko se slunečníkem.

Tento hotel mohu doporučit jako bezbariérový. Nelíbila se nám placená wifi (20 Euro za 7 dní) a parkování (13 Euro na den), to byly dost drahé služby. Myslím, že čtyřhvězdičkový hotel má podobné služby běžně zdarma.
Text was translated from Czech.

WC accessible - verified mech. wheelchair
Ask people who visited this place
Nearby places
Park Hotel Hluboká
accommodation
Masarykova 602, Hluboká nad Vltavou, CZ
       
Hotel Záviš z Falkenštejna ****
accommodation
Náměstí Čsl. Armády 25, Hluboká nad Vltavou, CZ
       
Chopin Hotel
accommodation
Galvaniho 28, Bratislava, SK