Kristyna Krenova

Last visited
Visited 18 places.
Albertina
sights
Albertinaplatz 1, Wien, AT
       
Vienna
 
 
       
Austria
 
 
       
Dispoint reviews
7 Dispoint review found
Albertina
category: sights
Albertinaplatz 1, Wien, AT
2 reviews
3 visits
review
User review:
 
 
 
 
Visited: 8/16
Text:
Galerie Albertina se nachází v historickém centru Vídně. V krásném paláci najdete ohrmnou sbírku umění, od Moneta přes Picassa po Baselitze. V rámci prohlídky se můžete podívat i do přepychových komnat, dříve obývaných Habsburky. Na konci prohlídky navštivte krásnou kavárnu na střešní terase.
Celá budova je přístupná na vozíku, i do místností kam vede pár schůdků, vás personál ochotně zavede “ zadními vrátky ”. Bezbariérové toalety jsou samozřejmostí. Snížené vstupné pro vozíčkáře i asistenta dohromady je 7 Euro.
Text was translated from Czech.
Tour Montparnasse
category: other
33 avenue du Maine, Paris, FR
1 reviews
1 visit
review
User review:
 
 
 
 
Visited: 8/16
Text:
Montparnasse Tower is wheelchair accessible, the lift will take you to the 56th floor to the Observation Deck. It offers amazing views of Paris and Eiffel tower of course. The observation deck has a café, gift shop and toilets so it’s all you need to enjoy the stunning 360° panoramic views of Paris through the large windows around the whole 56th floor.

/Montparnasse Tower je ideálním místem s krásným výhledem na Paříž a Eiffelovu vež. Výtah vás vyveze do 56. patra, kde je veškeré zařízení pro vaše pohodlí - kavárna, toalety a panoramatická vyhlídka. Věž je navíc mnohem méně zaplněná turisty a přes celoprosklené zdi uvidíte i z vozíku.