Jana SCHEJBALOVÁ

My photos
Last visited
Visited 99 places.
Černá růže Praha
other
Na Příkopě 853/12, Praha, CZ
       
Chomutov
other
 
       
Městské informační centrum
transport
Chelčického 99, Chomutov, CZ
       
Dispoint reviews
49 Dispoint review found
Městské informační centrum
category: transport
Chelčického 99, Chomutov, CZ
1 reviews
1 visit
review
User review:
 
 
 
 
Visited: 1/17
Text:
Úplně bezbariérový přístup.
Město Chomutov leží na úpatí Krušných hor v severozápadních Čechách. Vzniklo na křižovatce starých obchodních cest spojujících Prahu s Lipskem a Cheb s Ústím nad Labem.
Středisko knihovnických a kulturních služeb zaujímá prostory bývalé jezuitské koleje v historickém centru města. Nachází se zde knihovna, studovna, čítárna s internetem, kavárna a galerie. Konají se zde kulturní pořady i koncerty, a to jak v salóncích budovy, tak v příjemném prostředí renesančního atria.
Oblastní muzeum je pořadatelem konferencí, výstav a dalších společenských akcí.
Pro návštěvníky se zde připravuje pravidelný program v reprezentativní budově Městského divadla v městském parku.
Pořádají se zde koncerty, divadelní představení, zábavné pořady, plesy a další akce pro všechny věkové kategorie. Milovníci filmu uvítají návštěvu kina ve sportovně-kulturním areálu na Zadních Vinohradech. K dispozici jsou zde dva kinosály, z toho jeden s 3D technologií, také klubovny a zkušebny pro spolky a neziskové organizace. V létě návštěvníci i obyvatelé rádi využívají služeb Letního kina v areálu Kamencového jezera.
Text was translated from Czech.
Zámek Kynžvart
category: sights
Zámek 347, Lázně Kynžvart, CZ
4 reviews
3 visits
review
User review:
 
 
 
 
Visited: 1/17
Text:
Se nachází v Karlovarském kraji v lázeňském trojúhelníku. Zámek obklopuje rozlehlý anglický park s drobnými stavbami. Uvnitř pak zaujme kabinet kuriozit s několika egyptskými mumiemi.
Zámek je zcela bezbariérový. Návštěvníci na vozíku se pohybují po pevných asfaltových cestách. Čestný dvůr zámku má zpevněný povrch, vysypaný jemným bílým štěrkem. Na zámku byla instalována toaleta upravená pro vozíčkáře. Klíč od ní je umístěn v prodejně vstupenek a je k dispozici na požádání.
Text was translated from Czech.